Допомога хворим - з районного бюджету
25.10.17

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з надання матеріальної допомоги людям, що потребують лікування та поліпшення матеріальних умов. До складу комісії входить головний лікар Чечельницької лікарні планового лікування Сергій МОГИЛА, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Станіслав МАРТИНЮК, начальник фінансового управління РДА Ніна РЕШЕТНИК, інші.  Членамикомісіїнеупереджено, виважено й ретельно було розглянуто заяви та пакети документів до них кожного чечельниччанина, який звернувся за допомогою.   Голова райдержадміністрації Сергій ПУСТОВИЙ вніс пропозицію, щоб надати заявникам матеріальну допомогу згідно поданих заяв і відповідних документів, що свідчать про захворювання.Таким чином 7 заявників отримають кошти на загальну суму 3,5 тис грн. Виплати буде здійснено за рахунок коштів районного бюджету.

Довідково: від початку року даною комісією уже було виділено 36,2 тис грн на лікування хворих жителів району.