Душа нашого краю
29.05.18

Фестиваль традиційної культури «Кодима-фест» – наймасштабніший культурний захід на території північної Одещини, який було визнано експертами найкращим етнофестивалем України, набув  ще більшого розмаху!

26  травня  2018 року  народний  фольклорно-етнографічний  ансамбль «Демівчанка»  (Керівник – Дзиговська Надія) та  народний  аматорський  ансамбль  духових інструментів  «Подоляни» (керівник   Володимир  Балановський)  взяв участь  у  3  Етно-екофестивалі «Кодима-Фест» в  селі  Івашково  Кодимського  району.  Щорічно  колективи  з  Чечельниччини беруть  участь в заходах  в  сусідньому  районі.  Їх запрошують виступити та насолодитися  історичними та природними видатними місцями краю.

Окрім ще глибшого занурення в традиційну місцеву культуру, фестиваль став простором для відтворення духу доби славетного козацтва. Гості фестивалю поринули в атмосферу козацької минувшини та доторкнулися до витоків сили нашого народу.