Фестиваль народної творчості
16.01.16

15 січня 2016 року в смт.Чечельник відбувся щорічний  районний фестиваль народної творчості "Різдвяне диво".  У заході  взяли участь творчі колективи,обрядові гурти та майстри декоративно-прикладного мистецтва від громад району. Основною темою фестивалю стали обряди  зимово-різдвяних свят - Різдва, Маланки, Василя, Водохреща. Розпочалося свято Різдвяною ходою учасників фестивалю-фольклорних гуртів "колядників-щедрівників" з Різдвяними Зірками та іншими колядницькими атрибутами та виконанням колядок та щедрівок під музичний супровід. Після колективного виконання колядок "Добрий вечір тобі..."  та  "Нова радість стала"  урочисто відкрив вітальними словами фестиваль "Різдвяне диво " голова районної ради Сергій П’яніщук, який побажав усім учасникам творчого натхнення, зазначив, що дуже добре, коли традиції українського народу не забуваються, а навпаки відроджуються, особливо в такі тяжкі часи як зараз,  і це є ще одним доказом того, що наша держава духовно багата країна та привітав усіх присутніх з новорічними та різдвяними святами. Далі керівництво району разом з керівниками установ і організацій району та усі присутні оглянули виставки народного мистецтва та різдвяних страв від кожної територіальної громади. Господині запрошували покуштувати різдвяну випічку та страви, які готуються саме на Різдво.Кульмінацією свята став концерт за участі фольклорних співочих та обрядових гуртів та колективів громад району з виконанням пісень та обрядів зимово-різдвяних свят. По завершенню фестивалю до присутніх та учасників звернулась заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа, яка  наголосила на важливості збереження   творчих надбань нашого народу та закликала  активніше залучати молодь до вивчення та збереження творчої спадщини нашого народу. Усіх учасників відзначила пам’ятними сувенірами та подяками начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Аліна Шумило.