Глава держави вважає звільнення Лозинського діагнозом критичного

Глава держави вважає звільнення Лозинського діагнозом критичного стану судової системи
Президент України обурений історією зі звільненням В.Лозинського.  «Неможливо уявити собі яскравіший за своїм негативом приклад, який би ілюстрував критичний стан судової системи. Лозинський - це її промовистий діагноз», - зазначив Петро Порошенко.

«Судова реформа сьогодні - це один з пріоритетів. За моїм дорученням створено робочу групу, яка має прискорити розгляд цієї реформи Верховною Радою України», - наголосив Президент.

Глава держави звернувся до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції з вимогою перевірити законність рішення судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА