Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман і Перший заступник

 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман і Перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій вручили відзнаки Верховної Ради народним депутатам України, які служили у Національній гвардії

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман і Перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій вручили відзнаки Верховної Ради народним депутатам України, які служили у Національній гвардії.
За значний особистий внесок у забезпечення державної безпеки, припинення діяльності незаконних збройних формувань, терористичних груп, злочинних організацій народні депутати України Андрій Антонищак, Михайло Бондар, Ігор Лапін, Богдан Матківський, Володимир Соляр та Юрій Тимошенко одержали цінні подарунки - годинники.
Керівник Парламенту подякував парламентаріям за самовіддачу, за здатність приймати відповідальні рішення незважаючи на те, які наслідки для них особисто це матиме. В.Гройсман від себе особисто і від імені усього Парламенту висловив нагородженим слова вдячності за мужність і відповідальність як під час служби у зоні конфлікту, так і в стінах Верховної Ради.