Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман подякував Уряду

 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман подякував Уряду і керівництву Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за підтримку його пропозиції щодо запровадження мораторію на проведення перевірок засобів масової інформації перед цьогорічними місцевими виборами

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман подякував Уряду і керівництву Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за підтримку його пропозиції щодо запровадження мораторію на проведення перевірок засобів масової інформації перед цьогорічними місцевими виборами.
Як стало відомо, Кабінет Міністрів України та керівництво Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення ухвалили рішення запровадити мораторій на проведення таких перевірок засобів масової інформації.
Зокрема, як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів, «Уряд України ухвалив постанову про вжиття заходів щодо припинення проведення перевірок діяльності засобів масової інформації у період до завершення виборчого процесу місцевих виборів у 2015 році».
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Уряду у п’ятницю повідомив, що до нього надійшов лист Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з відповідним проханням.
Як повідомляється на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, відповідно до наказу голови цього відомства Юрія Артеменка від 12 жовтня 2015 р., планові і позапланові перевірки ліцензіатів, що мали відбутися в період із 12 по 23 жовтня цього року, переносяться на час після завершення місцевих виборів в Україні.
Як повідомлялося раніше, Голова Верховної Ради України В.Гройсман звернувся до Прем’єр-міністра України, керівництва Державної фіскальної служби України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з проханням запровадити мораторій на проведення перевірок засобів масової інформації перед місцевими виборами 25 жовтня ц.р. для забезпечення «об’єктивного та безперешкодного висвітлення ходу передвиборної кампанії» та «конституційного права громадян України на інформацію».