Головне – не політика, а робота для людей

Розмовляючи з журналістом в ефірі обласної телерадіокомпанії «Вінтера», голова ОДА Іван Мовчан повідомив: «Досягнення в усіх галузях – це результат діяльності обласної команди останніх двох років, результат плідної співпраці різних гілок влади і всіх небайдужих людей, мобілізації всіх ресурсів для виконання поставлених завдань. 
Ми ставили завдання зібрати на піврічний звіт представників усіх територіальних громад і різних політичних сил. Нам важливо чути представників усіх політичних сил, усіх громад і залучати їх до співпраці, підтримувати їхні ідеї (якщо вони заслуговують на увагу). Але це має бути конструктивна співпраця, а не пусті балачки. Завдання Президента України Віктора Януковича цілком зрозуміле: йти до людей, чути їх і поступово вирішувати проблеми кожної громади. Так ми й стараємося робити. 
Важлива співпраця з бізнесом, з усіма небайдужими людьми. Це дає серйозні результати. Завдяки такій співпраці нам вдалося залучити значні кошти на ремонт ФАПів і амбулаторій, закладів освіти і культури, на придбання обладнання, меблів та іншого». 
Дуже важливою умовою для успішної роботи Іван Мовчан вважає співпрацю органів місцевого самоврядування і виконавчої влади на місцях:
«У нас є повне взаєморозуміння з головою обласної Ради Сергієм Татусяком і з вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом. Я не розумію тих керівників, які у своїх містах і районах ніяк цю «шапку» не можуть поділити. Від їхнього небажання чути одне одного страждають люди. Я сподіваюся, що в тих районах, де є таке явище, мої заклики до співпраці почують – і здоровий глузд переможе. Ми нерідко чуємо, що в інших регіонах є такі конфлікти між керівниками. Я впевнений, що там немає нормальних результатів роботи, бо керівники витрачають час не на роботу, не на мобілізацію ресурсів, а на суперечки і чвари. А люди бачать це і не довіряють таким керівникам. Ми повинні бути відвертими, відкритими до діалогу, іти в колективи, спілкуватися з людьми, доводити справами, що головне – не політика, а робота для людей. Тоді люди віритимуть владі і будуть готові співпрацювати з нею».