Готуємось до чергової сесії
23.11.16

В рамках підготовки до чергової сесії відбулося спільне засідання президії  і постійної комісії  з питань бюджету та комунальної власності, на якому було обговорено проекти рішень з питань, що виносяться на розгляд 8 сесії районної ради 7 скликання. Жваве обговорення викликали питання  " Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року № 8 "Про районний бюджет на 2016 рік " і "Про перерозподіл приміщень між КУ " Чечельницька ЛПЛ"  і КЗ " Чечельницький РЦ ПМСД" .В роботі  зібрання, крім депутатів взяли участь головний лікар   КУ " Чечельницька ЛПЛ" Могила С.М. та головний лікар КЗ " Чечельницький РЦ ПМСД" Коваль В.А.Члени президії затвердили порядок денний 8 сесії 7 скликання.