Гуманітана допомога від вінниччан

Вчора з Вінницької області виїхала фура «Сканія» із чотирнадцятьма тоннами допомоги від жителів Томашпільського та Барського районів, а також інших небайдужих громадян області. Фура поїхала до м.Словянськ. Далі допомога буде розвозитись бусом до міст Червоноармійськ та Краматорськ.

Інший автомобіль – «Фольксваген Т4 транспортер» – повіз на Схід передачі для бійців від батьків та родичів. Це вже адресні передачі в зону АТО. Бійцям передали бронежилети, продукти харчування, мінеральну воду, крупи, цукор, сіль, консерви та багато іншого, а також медикаменти та ліки.

Координатором чергової доставки допомоги є колишній афганець Петро Васильович Мельничук, який їздив на Схід від нашої області більше двадцяти разів.
Вінниччина посідає перше місце в державі за обсягами поставок продовольства на Схід нашої держави. Попередньо в зону АТО було направлено майже 43 тонни гуманітарної допомоги та продовольства.