"Хата моя, біла хата"
17.08.18

Днями у селі Попова Гребля працівники  територіального центру для своїх підопічних влаштували свято «Хата моя, біла хата». Захід проходив у місцевому будинку культури. На захід завітали гості, а саме: головний спеціаліст соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Богдана Данчак , заступник голови районної ради Наталія Крук , начальник управління праці та соціального захисту населення  Станіслав Мартинюк , директор територіального центру Любов Гарник , сільський голова Віктор Катеринич та Олексій Посухівський спонсор даного заходу.  Гостей зустрічали хлібом-сіллю. У програмі заходу огляд світлиці з елементами українського побуту, виставка рушників, вишитих місцевими майстринями, народні пісні , старовинні танці та дегустація українських страв.