ХВИЛЯ ВИПУСКНИХ ВЕЧОРІВ ПРОКОТИЛАСЬ ЧЕЧЕЛЬНИЧЧИНОЮ
26.06.18

23-24  червня відбулись випускні вечори у всіх восьми закладах освіти району І-ІІІ ст. Атестати про повну загальну освіту отримали 63 випускники одинадцятих класів. За високі досягнення у навчанні двоє з них нагороджені золотою медаллю. Це учень Чечельницької школи №1 Микола Кривіцький та учениця Чечельницької школи № 2 Яна Ракшеєва.

Виступаючи перед випускниками, голова райдержадміністрації Сергій Пустовий привітав їх із закінченням навчання у школах і зазначив: «Поряд із святковим настроєм ми відчуваємо і тривогу за ваше майбутнє тому, що наша країна проходить період становлення і реформ, на сході країни незакінчена війна, але ми віримо у вас і в наше щасливе майбутнє. Пам’ятайте, що тут, у Чечельнику, у ваших сім’ях і родинах, вам завжди допоможуть здолати життєві негаразди, будуть гордитися вашими досягненнями, тим, що ви у нас є.

Найкращі настанови ви отримаєте від своїх батьків, я бажаю вам міцного здоров’я і щасливої долі, щоб ваші мрії здійснилися. Пам’ятайте: для того, щоб тебе поважали потрібно мати честь і гідність. Знайте і пам’ятайте свою історію, історію нашої країни, дорожіть дружбою, будьте допитливими, будьте щасливими.

Я вірю, що все у вас буде добре тому, що ви молоді, сильні, розумні, найкращі наші діти».

Позаду залишилися одинадцять років нелегкої, наполегливої праці вчителів, учнів, батьків. Протягом цього періоду кожен з наших випускників надбав багаж знань, щоб взавтра розпочати самостійний шлях свого життя і розвитку. І цей шлях знову розпочнеться із навчання: навчання приймати самостійні рішення, бути відповідальними, перш за все - перед собою, планувати і будувати своє життя.

Зі святом вас, дорогі випускники!

  

 

123