Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту
07.02.18

14 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Чечельницької районної державної адміністрації Пустового Сергія Михайловича.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2017 році.

Регламент заходу:

10.00-10.30 – публічна презентація (звіт) діяльності районної державної адміністрації.

10.30-11.15 – обговорення, запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, професійних спілок, асоціацій роботодавців, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

Місце проведення: зала засідань Чечельницької районної державної адміністрації.

Відповідальний структурний підрозділ: сектор зв’язків із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: Олеся Володимирівна П’яніщук,головний спеціаліст сектору зв’язків із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату райдержадміністрації.             Тел. (04351) 2-12-79.

Реєстрація учасників публічного звіту – до 9.00 14 лютого 2018 року на електронній адресі E-mail:  rda_chechelnyk@vin.qov.ua

Презетаційні матеріали можна завантажити ТУТ