Інформація про надання пільг учасникам АТО протягом 9-ти місяців
07.10.16

За інформацією управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, станом на 1 жовтня року на обліку в державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги перебуває 163 учасників бойових дій, та З інваліди війни із числа учасників АТО, жителів Чечельницького району.

На території району проживає 5 сімей загиблих військовослужбовців, а це - 10 членів сімей. Всім їм надано відповідний статуста надаються пільги згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Протягом дев’яти місяців учасникам бойових дій надано:

- разову грошову допомоги до 5 Травня отримали 124 учасники бойових дій із числа учасників АТО по 920грн на загальну суму 114080грн. таодному інваліду війни (II група) - 2600 грн.;

- компенсацію взамін надання пільг на придбання твердого палива по 1368 грн. отримали 122 учасника бойових дій на загальну суму 166896 грн.;

- компенсацію замість надання пільг на придбання скрапленого газу по 175,50 грн, отримали 144 учасників бойових дій на загальну суму 25272грн.;

-                      одноразову грошову допомогу, як поранені або особи, які отримали захворювання під час проведення АТО - 4 чоловіки по10 тис.грн.

-                      в санаторно-курортних закладах оздоровилось 5 учасників бойових дій, 1 інвалід війни в санаторії « Орізонт» , «Борисфен»;

-                      оздоровлено 36 дітей учасників АТО;

-                      виділено кошти на забезпечення родин мобілізованих осіб по 5 скл.м. Лісовому господарству перераховано 344400 грн .

-                     проведено виплату щомісячної грошової допомоги 10-ти членам сімей загиблих учасників АТО для компенсації за пільговий проїзд на загальну суму 18000 грн.

Щомісячна соціальна грошова допомога виплачується кожному члену сім’ї загиблого в сумі 200 грн., виплата проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Згідно бюджетної програми «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» за напрямом професійне навчання за професією «Водій автотранспортних засобів» з заявами звернулося 12 учасників бойових дій. По кошторисних призначеннях на 2016 рік нам виділено - 19120 грн. на серпень- вересень.

08.09.2016 року заключено договір з Бершадською автошколою і розпочато навчання на отримання водійський прав «категорії В» трьох осіб.