Інформація про пільги на оплату житлово-комунальних послуг
06.11.19

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 №2189-УІІІ «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані управлінням праці та соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться  в АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначеній у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж на послугу нараховується уповному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки, пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних  з технічних причин, можуть бути випадки

ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

За додатковими роз'ясненнями звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: смт.Чечельник, вул.Паркова, 2, каб. №2,

тел. 2-25-61; 0987038399.