Інформує відділ правового забезпечення райдержадміністрації
05.11.19

Найбільш суттєві питання:

Соціальний захист – 240;

Комунальне господарство – 9;

Культура та культурна спадщина , туризм – 2;

Аграрна політика і земельні відносини – 23;

Житлова політика – 2;

Охорона здоров’я – 9;

Екологія і природні ресурси – 2;

Інші – 4.

Із загальна кількості звернень поштою надійшло 125, на особистому прийомі зареєстровано 166, з них:

Роз'яснено – 128;

Вирішено позитивно – 157;

Перебуває на контролі – 11.

Із громадян, які звернулись 5 одиноких матерів та 54 пенсіонери.

Повторних та колективних звернень не було.

Щомісячно в РДА проводяться засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. За 9 місяці 2019 року проведено 11 засідання комісії, на яких розглянуто 166 звернень громадян. За результатами розгляду прийняті позитивні рішення.

Всі звернення, що надходять до райдержадміністрації, розглядаються  керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Авторів звернень завжди повідомляють про результати розгляду.

Крім того, головою райдержадміністрації взято під особистий контроль розгляд звернень та забезпечення проведення першочергового особистого прийому жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці. Порушень при розгляді цих звернень не виявлено.

Для підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян та для надання кваліфікованої консультації під час проведення особистих прийомів громадян головою райдержадміністрації та його заступниками запроваджено участь фахівців управлінь, відділів та структурних підрозділів Чечельницької районної державної адміністрації.

Керівництвом райдержадміністрації розроблені та запроваджені конкретні заходи прямого, конструктивного діалогу між владою та громадянами. Зокрема, постійно проводяться зустрічі районного керівництва з мешканцями відповідних територіальних громад. Протягом 9 місяців 2019 року голова райдержадміністрації із заступниками, начальниками структурних підрозділів, керівниками районних служб побували на сходах громадян в 15 населених пунктах району, на яких жителі мали можливість вирішувати свої проблемні питання безпосередньо на місці.

За 9 місяців 2019 року головою РДА проведено 15 виїзних прийомів громадян. Найбільше громадян турбують питання соціального захисту, ремонту доріг, заготівлі молока. Під час проведення прийомів проводиться роз’яснення чинного законодавства України, що дає можливість підвищити рівень правових знань мешканців територіальних громад району.

Графіки виїзних прийомів громадян надіслано органам місцевого самоврядування для оприлюднення в територіальних громадах, оголошення про чергові виїзні прийоми розміщуються в місцевих засобах масової інформації.

Головний спеціаліст по роботі із зверненнями  громадян відділу правового забезпечення апарату райдержадміністрації Марія Коваль