Іван Мовчан провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом

Іван Мовчан провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером. У зустрічі взяли участь також заступник голови обласної ради Ігор Кревський і вінницький міський голова Володимир Гройсман. 
Іван Мовчан розповів пану послу про співпрацю Вінниччини з країнами Євросоюзу і повідомив, що Королівство Нідерландів є одним з провідних партнерів Вінниччини у зовнішньоторгових відносинах. Зокрема експорт вінницької продукції в Нідерланди зріс з початку цього року у п’ять разів і склав (за 8 місяців року) 12,7 млн дол. США. 
91% експорту в Королівство Нідерландів складає продукція рослинного походження. Переважна частина імпорту з Нідерландів – транспортні засоби та різноманітне обладнання. 
«Вінниччина – це європейська область з певними європейськими стандартами, і ми завжди раді зустрічати поважних гостей з Європи», – підкреслив голова ОДА у вітальному слові. 
Іван Мовчан повідомив Кейсу Кломпенхауверу про можливості розвитку співпраці між вінницькою областю і Королівством Нідерландів, звергнув увагу на відкритість регіону для інвестицій і ділової співпраці і на те, що більшість підприємств з нідерландським капіталом – аграрні. Особливо зацікавлені сільськогосподарські підприємства Вінниччини у розвитку співпраці в галузі тваринництва. Цікавий вінницьким аграріям досвід нідерландців у розвитку цукроваріння.
Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер повідомив, що він приємно вражений позитивним настроєм українців і побажав Україні успіхів у справі євроінтеграції. 
«Українці працьовиті, серйозні, технічно підготовлені і відкриті світу», – констатував гість. 
Він наголосив, що вважає себе партнером України у справі євроінтеграції і готовий всіляко сприяти розвитку співпраці України з країнами Євросоюзу і обміну досвідом. Пан посол підкреслив, що Вінниччина – важливий регіон для розвитку співпраці двох країн, і висловив сподівання, що подальша співпраця буде взаємовигідною. 
З вітальними словами і сподіваннями на розвиток співпраці до Кейса Кломпенхаувера звернулися також Ігор Кревський і Володимир Гройсман. 
Завершуючи розмову, голова ОДА Іван Мовчан підкреслив, що Вінниця має три найбільші улюблені свята: День Незалежності України, День Європи і День міста. 
«Щоб зрозуміти наші європейські прагнення, варто побувати у Вінниці в День Європи, – сказав Іван Мовчан. – Це справді місто усміхнених людей, як презентує його міський голова, місто людей, які прагнуть цивілізованого розвитку своєї держави. Ми запрошуємо вас до подальшої співпраці і дякуємо за увагу до нашого краю».
 Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА