Іван Мовчан :"Створення дитячих будинків сімейного типу - це реальна можливість

Іван Мовчан: «Створення дитячих будинків сімейного типу – це реальна можливість оточити материнським теплом та батьківською увагою тих дітей, які залишились без опіки»
 
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан у рамках робочої поїздки до міста Жмеринки відвідав дитячий будинок сімейного типу, створений на базі родини Нартовських.
На гостину до дружної сім’ї керівник Вінниччини завітав із солодощами та ноутбуком у дарунок. А відтак поцікавився умовами проживання та виховання членів великої родини, де, окрім трьох рідних, виховуються семеро прийомних дітей.
Побаченим Іван Мовчан залишився задоволеним: для своєї чисельної сім’ї батьки Нартовські забезпечили не лише умови для особистісного розвитку та комфорт у проживанні, а й справжній родинний затишок, атмосферу любові та взаємопідтримки.
Спілкуючись з батьками-вихователями, голова облдержадміністрації зазначив, що питання захисту прав дітей перебуває сьогодні на особливому контролі Президента України і створення дитячих будинків сімейного типу – це реальна можливість оточити материнським теплом та батьківською увагою тих дітей, які залишились без опіки. 
Іван Мовчан подякував батькам Нартовським за небайдужість, сміливість та щедрість сердець і побажав усім членам великої родини міцного здоров’я, Божого благословення та гарних новорічних свят. 
 
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю ОДА