Іван Мовчан: "Залучення дітей до фізкультури і спорту- запорука

Іван Мовчан: «Залучення дітей до фізкультури і спорту – запорука фізичного та духовного здоров’я нашої нації»

Під час щотижневої апаратної наради голова облдержадміністрації Іван Мовчан нагадав, що 14 вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту.

«Однією з важливих соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» є залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя. З метою реалізації на Вінниччині завдань Глави держави створюються всі умови для занять фізкультурою і спортом, утвердження здорового способу життя. Від цього залежить здоров’я наших дітей та майбутнє нашої нації», – наголосив Іван Мовчан.

У свою чергу заступник голови ОДА Любов Спірідонова повідомила, що під час підготовки до нового навчального року в області чимало зроблено для зміцнення спортивної бази загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів.

«Протягом жовтня в області буде проведено оперативний моніторинг стану всіх спортивних споруд області, – зауважила Любов Спірідонова. – Місця для занять фізкультурою і спортом повинні, в першу чергу, відповідати вимогам безпеки. Звичайно, дбатимемо про й те, щоб майданчики, стадіони, зали були у належному санітарному стані і забезпечували можливість організації здорового дозвілля».