Казначейству - 21 рік
26.04.16

27 квітня - визначна дата для всіх українських фінансистів - 21 рік створення казначейства.

Становлення і розвиток казначейської системи України тісно пов'язані з історією нашої незалежної держави. За 21 рік казначейство стало одним з головних фінансових інститутів країни, надійно захищаючи державні інтереси, здійснюючи контроль за проведенням операцій з коштами бюджетів усіх рівнів.

Від грамотної і професійної роботи службовців казначейства залежить ефективна реалізація фінансової політики, зміцнення бюджетної дисципліни та законності у сфері використання державних коштів. Сучасна виплата заробітних плат і пенсій, виплати допомоги по безробіттю, та сім'ям з дітьми, інвалідам та ветеранам війни, ефективне фінансування закладів освіти та охорони здоров'я, діяльності органів державної та місцевої влади, будівництва та ремонту житла, доріг, пам'ятників - це далеко не повний перелік щоденних справ і турбот українських скарбників. Державне казначейство є повноважним учасником бюджетного процесу.

За мірками історії 21 рік - термін не такий вже і масштабний. З моменту утворення перед казначейством стояло чимало завдань, з якими воно успішно впоралося. І тепер перед нами стоять нові завдання, такі як, перехід на бухгалтерський облік, який відповідає міжнародним стандартам, це і впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт-казначейство». Це дозволить, у свою чергу, спростити і оптимізувати взаємодію розпорядників коштів з органами казначейства в процесі їх обслуговування, досягти певної економії часу, матеріальних і фінансових ресурсів.

Вітаємо працівників казначейства з їх професійним святом! Бажаємо всім здоров'я, професіоналізму, творчих успіхів та заслуженої поваги.

 

Голова                                                     Голова

райдержадміністрації  С.Пустовий         районної ради С.П’яніщук