Керівники області передали другий апарат штучної вентиляції легенів для

Керівники області передали другий апарат штучної вентиляції легенів для військово - медичного клінічного центру Центрального регіону
Завдяки тісній співпраці обласної державної адміністрації з благодійними фондами та меценатами краю, вдалося закумулювати кошти на придбання ще одного апарата штучної вентиляції легенів Вінницькому військово-медичному центру.

Зі щирими словами привітання з Днем Незалежності та з цінним подарунком 22 серпня голова ОДА Анатолій Олійник та голова обласної Ради Сергій Свитко завітали до військово - медичного клінічного центру.

Вітаючи усіх присутніх з найголовнішим державним святом – Днем Незалежності, Анатолій Олійник подякував усім за високий рівень виконання завдань, які сьогодні постали перед медиками центру. Він також відмітив, що перебуваючи на державних мирних посадах обласна влада робить і буде робите усе можливе аби допомогти і підтримати реальними справами військовий медичний заклад.

«Сьогодні так сталося, що через агресію з боку Росії на Сході нашої держави гинуть тисячі кращих наших людей. Але і ці страшні сторінки історії ми мусимо гідно пройти. Ми маємо захищати нашу незалежність і суверенність. Завдяки вашому високому професіоналізму вдалося врятувати не одне життя наших бійців» - зазначив очільник області.

Анатолій Олійник висловив щирі слова вдячності директору ТОВ «Вінницька птахофабрика» В’ячеславу Бабенко за небайдужість, за те, що відгукнулися на пропозицію керівництва області і перерахували 300 тис. грн. для придбання апарату штучної вентиляції легенів. Очільник області наголосив, що саме завдяки високій соціальній відповідальності представників бізнесу, що працюють на території області, вдається швидко і оперативно вирішувати нагальні проблеми, які викликані проведенням АТО на Сході нашої держави, аби допомогти і підтримати наших воїнів, які ціною свого життя, обороняють нашу рідну землю.

Зі щирими словами привітання та вдячності до присутніх звернувся голова обласної Ради Сергій Свитко.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА