Керівники області та міста привітали християн західного обряду з Великодніми

 

 

Керівники області та міста привітали християн західного обряду з Великодніми святами

5 квітня Великий День Христового Воскресіння відзначають християни західного обряду. Аби привітати вінничан католицького віросповідання з одним із найбільш християнських свят, 4 квітня на Великодню службу у Костел Святої Діви Марії Ангельської завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Сергій Свитко та заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький.

Звертаючись до вірян з вітальним словом, голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив: «Великдень – саме те свято, яке усіх нас об’єднує, дарує надію та дає можливість ще раз зрозуміти, що добро перемагає зло. Ми живемо в непростий час, час серйозних викликів, які стоять перед кожним з нас. Але Господь з нами, і ми переможемо».

Очільник регіону побажав усім присутнім Божого благословення, миру і добра, а також зауважив, що якраз напередодні Великодніх свят до обласної державної адміністрації звернувся настоятель храму отець Костянтин, аби відновити порушену в далекому 1927 році справедливість, коли приміщення Костелу було націоналізоване. «Ми прийняли рішення, відповідно до якого ця будівля від сьогодні в юридичному статусі належить вашій громаді», - зазначив Валерій Коровій. Тож безпосередньо у храмі відбулася офіційна процедура підписання договору передачі майна та закріплення його відповідними печатками.

З побажаннями здоров’я, надії та достатку в кожній сім’ї звернулися до парафіян і голова обласної ради Сергій Свитко та заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький, традиційно вручивши від імені влади кошик достатку для громади храму.
 Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА