Комісії приймали рішення
18.11.16

18 листопада поточного року в кабінеті голови районної ради, з метою підготовки до 8 сесії районної ради 7 скликання відбулось засідання постійної комісії районної ради 7 скликання з питань соціального захисту населення освіти,культури,охорони здоров’я, спорту та туризму та годиною пізніше засідання постійної комісії районної ради 7 скликання з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зміцнення законності і правопорядку.

В роботі комісій, крім їх членів взяли участь голова районної ради Сергій П’яніщук,  заступник голови  районної ради Наталія Крук, головний лікар  КЗ «Чечельницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Віктор Коваль.

Депутати розглянули та обговорили проекти рішень  «Про звіт голови районної ради про свою діяльність з листопада 2015 року по листопад 2016 року», «Про подання до обласної Ради щодо перейменування сільської ради», внесли пропозиції щодо окремих  районних Програм, термін дії яких закінчується в 2016 році, з  питань, що стосуються освіти та охорони здоров’я та інших.