"Компола" - в нашій школі
18.05.18

У рамках спільного проекту «Компола» Міністерства освіти і науки та Міністерства екології та природних ресурсів у 200 школах України будуть встановлені компостери для переробки харчових відходів. Як повідомляє прес-служба Міносвіти, на конкурс подалося 400 шкіл. Серед 200 обраних переможців є навчальні заклади з прифронтових Луганської та Донецької областей. А загалом компостери отримають 12 шкіл-інтернатів, 22 опорних школи, 1 спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл.

У Вінницькій облaсті – це 9 нaвчaльних зaклaдів: середня зaгaльноосвітня школa І-ІІІ ступенів №1 с.Городківки Крижопільського рaйону, Погребищенськa зaгaльноосвітня школa №1, Стaдницькa зaгaльноосвітня школa І-ІІ ступенів, Мізяківськохутірський нaвчaльно-виховний комплекс: зaгaльноосвітня школa І-ІІІ ступенів - дошкільний нaвчaльний зaклaд, Бершaдськa зaгaльноосвітня школa І-ІІІ ступенів №1, Чечельницькa середня зaгaльноосвітня школa І-ІІІ ступенів №1. нaвчaльно-виховний комплекс: середня зaгaльноосвітня школa І-ІІІ ступенів - ліцей м.Гaйсина, зaгaльноосвітня школa І-ІІІ ступенів №1 - гімнaзія Брaцлaвської селищної рaди Немирівського рaйону, середня зaгaльноосвітня школa І-ІІІ ступенів дошкільний нaвчaльний зaклaд Шaргородського рaйону,.

Міністер освіти Лілія Гриневич та міністр екогології Остап Семерак переконані, що цей проект допоможе виховати в дітей екологічну свідомість. Встановлення  компостерів в школах триватиме до 1 вересня 2018 року.

Адреса за посиланням:http://i-vin.info/news/u-shkolakh-vinnychchyny-kompostuvatymut-kharchovi-zalyshky-25061

Відділ міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Чечельницької районної державної адміністрації