Конференція ветеранської організації
16.10.19

16 жовтня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної ради відбулася конференція та звітно-виборні збори ветеранської організації Чечельницького району.

В роботі конференції взяли участь голова Чечельницької районної ради Сергій П’яніщук та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук.

Голова громадської організації  Гук П.І. прозвітував про проведену роботу за період перебування на посаді.

В обговоренні доповіді з певними критичними зауваженнями, пропозиціями, роз’ясненнями виступили:

•  Білодон Д.І., голова первинної ветеранської організації с. Рогізка;
  •  П’яніщук В.П., голова первинної ветеранської організації  смт. Чечельник;
  •  Мартинюк С.М., начальник управління праці та соціального захисту населення Чечельницької РДА, член президії районної ветеранської організації;
  •  Іванова Л.С., керівник сервісного центру у Чечельницькому районі Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області,  член президії районної ветеранської організації.

Вітальні слова на адресу учасників конференції та роз’яснення щодо піднятих питань прозвучали з уст голови районної ради П’яніщука С.В. та першого заступника голови РДА Савчука В.В.

Одноголосно обрано голову ветеранської організації (Гук П.І.), заступників та склад президії, а також делегата від району на обласну конференцію.