Конкурс "Кліматичні краплі" - новий мобільний додаток
16.04.18

Мобільний додаток “Кліматичні краплі” відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети.

«Зелені» вчинки учасників платформи переводяться в електронні бали – так звані «Кліматичні краплі» - з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи.

Школи-учасники конкурсу змагаються у генерації Кліматичних крапель.

Переможцями буде обрано 4 школи, що наберуть найбільшу кількість Кліматичних крапель у розрахунку на одного учня, здійснюючи еко-вчинки.

Кліматичні краплі нараховуються за такими коефіцієнтами:

- висаджування дерев – 45 Крапель за кожне дерево;

- роздільний збір відходів – 1.8 Крапель за кілограм макулатури, 0.2 Краплі за кілограм скла, 1.6 Крапель за кілограм пластику, 0.5 Крапель за кілограм зібраних батарейок;

- компостування харчових відходів – 0.5 Крапель за кілограм органічних відходів, що йдуть на компостування;  

- енергозбереження – 1.2 Краплі за кВт*год. заощадженої електроенергії.

Для участі у конкурсі реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeCZNduhKy-hHPoYrzA-saCsVvMUXprXIMh-KhYGJfa-vvevw/viewform.


Термін реєстрації — до 30 квітня 2018 року включно.

Після реєстрації для участі в конкурсі необхідно встановити мобільний додаток і створити новий обліковий запис для школи. До участі у проекті також запрошуються учні.

Участь у конкурсі також варто поєднувати із навчальними заходами, присвяченими питанням зміни клімату.

Термін проведення конкурсу: 1 квітня 2018 року — 28 вересня 2018 року.

3 учні 5-11 класів з кожної з чотирьох шкіл-переможців відвідають конференцію з питань змін клімату у Польщі у грудні 2018 року, де представлять результати діяльності школи із здійснення еко-вчинків. Презентації заплановані на День молоді конференції, що має відбутись 6 грудня 2018 року

Обрані вчителі шкіл-переможців отримають всебічну підтримку для подання заявки на конкурс Кращий Вчитель світу (www.globalteacherprize.org)
 із призовим фондом в 1 мільйон доларів. Один такий вчитель відвідає кліматичну конференцію у Польщі.

Детальні роз’яснення щодо умов проведення конкурсу дізнавайтеся на сайті ТОВ «КТ-Енергія» (http://kt-energy.com.ua/projects/klimatychni-krapli/#tab-5та під час скайп-конференцій 17.04.2018 та 03.05.2018.


123