Конкурс відбувся публічно і прозоро
10.05.17

4 травня у центрі надання адміністративних послуг відбувся конкурсний відбір на зайняття двох вакантних посад державної служби категорії “В”. За результатами конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чечельницької райдержадміністрації переміг Кариченський Ігор Павлович, який набрав загальну суму балів за тестування - 2. В конкурсі на посаду головного спеціаліста з питань персоналу апарату Чечельницької райдержадміністрації перемогла Татчин Тетяна Петрівна, яка набрала загальну суму балів за тестування – 1,8.  Разом з тим, конкурс на заняття посади державної служби категорії “Б” - завідувача сектору молоді та спорту Чечельницької райдержадміністрації не відбувся у зв’язку з тим, не було претендентів на проходження конкурсного відбору.

Слід відмітити, що всі претенденти на зайняття вакантних посад пройшли конкурсний відбір, а саме: тестування та співбесіду. Коментуючи проведення конкурсу, перший заступник голови РДА Віталій САВЧУК зазначив: «На кожну із вакантних посад були подані документи двох-трьох претендентів, а перемогли – сильніші. Всі конкурсанти підтвердили, що процес тестування відбувся публічно, прозоро».