Кращих працівників ДПРС-33 нагородили до Дня рятівника
18.09.20

Сьогодні, 18 вересня, голова Чечельницької РДА Олег Храновський разом із першим заступником Віталієм Савчуком, голова районної ради Сергій П'яніщук, селищний голова Світлана Палісіка провели зустріч з працівниками оперативно-рятувальної служби Чечельницького району та привітали їх з професійним святом - Днем рятівника.

Олег Храновський, звертаючись до рятувальників району подякував їм за сумлінну роботу, високий професіоналізм та відвагу під час виконання службових обов¢язків. В свою чергу, Сергій П'яніщук побажав всім здоров'я, миру та злагоди.

Кращих працівників ДПРЧ-33 було нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Очільники району звернули увагу на впорядковану територію пожежної частини, гарні умови роботи та оглянули спецавтомобіль, який напередодні отримали рятівники для виконання аварійно-рятувальних невідкладних робіт.