Кращий державний службовець-2016
28.04.16

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року №29, з метою підвищення професіоналізму, компетенції, ініціативності та відповідальності державних службовців, виявлення найбільш професійно підготовлених працівників для подальшого просування по службі головою райдержадміністрації 01.03.2016 року прийнято розпорядження №74 Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”. Даним розпорядженням визначено проведення у березні-квітні 2016 року перший тур конкурсу серед державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, чисельність яких менше 20 штатних одиниць.
Утворено Організаційний комітет по проведенню Конкурсу. Конкурс відбувався в номінаціях “Керівник” та “Спеціаліст”. До оргкомітету надійшли заяви про участь у конкурсі в номінації “Спеціаліст” від спеціаліста Iкатегорії  відділу прогнозування і аналізу доходів фінансового управління райдержадміністрації  Шандуренко Ганни Сергіївни та головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Задорожного Володимира Васильовича. 
Учасники Конкурсу вирішували тестові завдання в частині знання  Конституції України та законодавства про державну службу. В результаті проведення комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язківдержавного службовця:
 
в номінації«кращий спеціаліст»  Задорожний В.В. набрав   26 балів (знання відмінні “5”), Шандуренко Г.С. набрала 24 бали (знання добрі “4”)
                                                           
Складання ділового документа учасниками конкурсу оцінено так:
в номінаціїкращий спеціаліст Задорожний В.В.  набрав - 4 бали, Шандуренко Г.С –  4 бали.
                                                            
Виконання учасниками Конкурсу завдань з володіння персональним комп’ютером:
в номінаціїкращий спеціалістЗадорожний В.В.  набрав 78 балів (оцінка “добре”),  Шандуренко Г.С. – 56 (оцінка “задовільно”)
Визначено переможцем І туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”в номінації кращий спеціалістЗадорожного Володимира Васильовича, головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації прийнято рішення направити його для участі у другому турі Конкурсу.
Доручено секретарю Організаційного комітету Никитюк Н.Т. надіслати копії документів переможців, передбачених Порядком проведення Конкурсу, разом з другим примірником оригіналу протоколу підведення підсумків та визначення переможців, а також копіями виконаних переможцями першого туру завдань управлінню державної служби Головного управління державної служби України у Вінницькій області.