Легалізація зайнятості- крок назустріч працівникам
12.04.19

10 квітня в приміщенні Чечельницької філії Вінницького ОЦЗ відбувся семінар для представників аграрного сектору на тему «Легалізація зайнятості  - крок назустріч вашим працівникам». Присутні аграрії отримали вичерпну інформацію щодо  дотримання законодавства про працю, зайнятість та охорону праці, а також мали змогу отримати відповіді на турбуючи питання від працівників Чечельницької філії Вінницького ОЦЗ, Бершадського районного управління пенсійного фонду у Вінницькій області, управління праці та соціального захисту населення Чечельницької РДА.

Особлива увага була приділена підготовці та проведенню заходів з нагоди Дня охорони праці. Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.