Лише комплексний підхід у вирішенні проблем сім'ї дає можливість вивести

Лише комплексний підхід у вирішенні проблем сім'ї дає можливість вивести родину зі складних життєвих умов
16 жовтня в рамках виконання доручення глави держави щодо надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова провела робочу зустрічі з фахівцями із соціальної роботи Погребищенського РЦ СССДМ за участі голови Погребищенської райдержадміністрації Галини Притули, заступника директора обласного центру СССДМ Ольги Слободяник.
Під час зустрічі, яка відбулася в приміщенні райдержадміністрації, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова основний акцент зробила на важливості раннього виявлення сімей в складних життєвих обставинах, здійсненні кваліфікованого соціального супроводу, недопустимості влаштування дітей в інтернатні заклади.
«Ще кілька років тому,- наголосила Любов Спірідонова,- складно було б повірити, що на державному рівні буде прийнято програму для інституту соціальних працівників у сільській місцевості. Проте, згідно Доручення Президента України Віктора Януковича «Щодо забезпечення послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя» вже більше року на Вінниччині працюють при центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівці із соціальної роботи».
У своєму виступі голова райдержадміністрації Галина Притула зазначила, що в районі створено окремі робочі місця фахівця із соціальної роботи. Кожне робоче місце укомплектовано мебеллю, комп’ютерною технікою та необхідним інформаційно-наочним матеріалом. 8 фахівців мають в користуванні велосипеди. Очільник району підкреслила важливість в територіальній громаді такої посади, як фахівець із соціальної роботи, його ініціативність, відповідальність та результативність в роботі.
Заступник директора обласного центру СССДМ Ольга Слободяник звернула увагу соціальних працівників на коефіцієнті корисної дії їхньої роботи. Тільки комплексний підхід у вирішенні проблем сім`ї та співпраця із соціальними партнерами дає змогу вивести сім`ю із складних життєвих обставин. 
Як зазначила в ході зустрічі директор Погребищенського РЦ СССДМ Зінаїда Бутенко, за 9 місяців 2013 року на обліку районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 113 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 68 з них-під соціальним супроводом. З метою попередження сімейного неблагополуччя протягом 2013 року фахівцями із соціальної роботи проінспектовано 1315 сімей з дітьми.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА