Майбутні авіа-конструктори живуть на Чечельниччині

З метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, 10 березня 2017 року на базі Чечельницького РБДТ проводився районний етап обласних змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Взяли участь в районнихзмаганнях учні  з 11шкілрайону: Чечельницька СЗШІ-ІІІ ст. №1,  Чечельницька СЗШІ-ІІІ ст. №2, Жабокрицька СЗШ І-ІІ ст., Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст. , Вербська СЗШ І-ІІІ ст., Каташинська СЗШ І-ІІст., Рогізківська СЗШ І-ІІ ст., Демівська СЗШ І-ІІ ст, Любомирський НВК, Тартацька СЗШ І-ІІ ст., Білокамінська СЗШ І-ІІ ст.  та вихованка ЧечельницькогоРБДТ.

Змагання проходили по такій програмі:теоретичний залік;виготовлення моделі транспортної техніки;виготовлення та запуск літаючої моделі планера.

Учні працювали понад 2 год. Найерудованіші, найкмітливіші та найнаполегливіші вибороли призові місця: І місце - Гальчинська Марія, вихованка Чечельницького РБДТ (кер. гуртка Химишинець Ю.І.); ІІ місце - Бевзюк Павло, учень КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІст» (вчит. Лавречко В.В.); ІІІ місце розділили - Поліщук Галина, учениця 4 класу КЗ «Тартацька СЗШ І-ІІст» (вчит. Шастун А.С.), Беседа Яна, учениця 4 класу  КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІст» (вчит. Химишинець Ю.І.), Лайтан Андрій, учень 4 класу  КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.» (вчит. Матола Л.А.).

Переможці районного конкурсу, Гальчинська Маріята Беседа Яна, захищали честь району на обласному етапі змагань з початкового технічного моделювання. В обласних змаганнях взяли участь 21 команда (63 учасники).  Наша вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання»  (керівник Химишинець Ю.І.) Гальчинська Марія достойно виборола ІІ місце в номінації «Теоретичний залік». За підсумками чотирьох конкурсних завдань команда Чечельницького району посіла 4 командне місце в обласних змаганнях з ПТМ.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у наступних конкурсах!