Майже 145 тис.грн. додатково надійдуть у селищний бюджет
08.02.17

Поблизу Чечельника вступила в дію друга черга будівництва фотогальванічної електростанції. Станція «Чечельник» займає площу 32 га, потужністю 16 МВт. Об’єкт споруджував ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг». За словами представників компанії, щорічно електростанція генеруватиме близько 22,48 млн. кВт-год електроенергії, зменшуючи майже на 22 тисячі тонн на рік викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Згідно укладеного договору щороку бюджет селищної ради отримуватиме майже 145 тис.грн. орендної плати за землю. До речі сказати, раніше ця ділянка не використовувалась як сільськогосподарські угіддя і будівництво цієї електростанції є яскравим прикладом ефективного використання земель, - сказав голова райдержадміністрації Сергій Пустовий.

За активністю будівництва потужностей сонячної енергетики Вінницька область попереду всіх регіонів України. До 2018 року на Вінниччині заплановано побудувати та ввести в експлуатацію ще 20 сонячних електростанцій та 9 малих ГЕС сумарною потужністю 116 МВт.