Майже 150 тис.грн економії завдяки системі Рrozorro
10.07.17

На виконання Доручення голови Вінницької обласної державної адміністрації  в районі  запроваджено систему електронних закупівель Рrozorroта створено на сайті  РДА  рубрику  щодо стану закупівель  розпорядників коштів місцевих бюджетів. З метою виконання завдань щодо реформування системи державних закупівель, ефективного використання бюджетних коштів при здійсненні допорогових державних закупівель, створення конкурентного середовища та усунення корупційних проявів у державній сфері, прийнято розпорядження голови райдержадміністрації  від 23.02.2017 року  №79  «Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель», яким запроваджено процедуру електронних закупівель товарів, робіт з будівництва, реконструкції, капітального або поточного ремонту приміщень та споруд, вартість яких більша ніж 3000 грн., та не перевищує суми, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі» з використанням інформаційно- телекомунікаційної системи «Prozorro».

Станом на 01.07.2017 року зареєстровано на сайті державних закупівель на суму 4281,0 тис. грн., з них закуплено на суму 4132,2 тис. грн. Економія коштів по  закупівлі становить 148,8 тис. грн.