Медична реформа: виклики та перспективи
06.06.18

Регіональний Форум Громадських Ініціатив під час роботи секція «Медична реформа: виклики та перспективи» для ефективного впроівадження реформ визначив

Пріоритет:

1. Налагодження обміну інформацією між представниками громадянського суспільства, влади.

2. Знайти способи створення єдиного законодавчого акту, зрозумілого на всіх рівнях медичної допомоги.

3. Знайти важелі для організації достатнього фінансового забезпечення, та рівномірного його перерозподілу.

4. Забезпечити все населення, включаючи медичних працівників, інформацією про всі види профілактичних заходів.

Проблема:

1. Наявність декількох законодавчих актів,що трактуються по різному.

2. Відсутність комунікацій між медичними працівниками і населенням.

3. Відсутність фінансового забезпечення.

4. Відсутність розвитку профілактичної медицини.

5. Неможливість медичних працівників отримувати час на відпочинок (завантаженість письмовою роботою та великою кількістю пацієнтів) та достатні кошти, щоб самими показувати приклад здорової людини.

1. Наявність декількох законодавчих актів,що трактуються по різному.

2. Відсутність комунікацій між медичними працівниками і населенням.

3. Відсутність фінансового забезпечення.

4. Відсутність розвитку профілактичної медицини.

Завдання:

1. Донести інформацію про проблеми на всі рівні влади.

2. Забезпечити доступність до інформації щодо профілактичної медицини.

3. Активізувати роботу по збереженню психічного здоров'я населення, особливо медичних працівників, працівників освіти, культури та мистецтв.

4. Забезпечити достатньою кількістю медичними працівниками все населення.

5. Знайти методи, які б допомогли забезпечити медичних працівників достойною оплатою.