Методичний день з фахівцями із соціальної роботи
16.03.17

15 березня 2016 р. Чечельницьким  районним  центром  соціальних  служб  для  сім’ї,  дітей  та  молоді   проведений методичний день з фахівцями із соціальної роботи Центру та суб’єктами соціальної роботи щодо ведення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. До заходу долучився начальник ССД РДА Стратійчук О.Ю. щодо підготовки дітей до усиновлення з прийомної сім’ї.

Директор Центру Фаренюк Т.П. наголосила, що метою соціального супроводження є створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб кожної прийомної дитини у розвитку та вихованні. Основним суб’єктом соціального супроводження є районний  центр  соціальних  служб  для  сім’ї,  дітей  та  молоді, тому вирішення багатьох проблем залежить від компетентності працівників, які вчасно виявлять проблему даної родини та допоможуть її вирішити. Соціальний супровід 4  прийомних сімей в районі здійснює заступник директора – начальник відділу соціальної роботи районного  центру  соціальних  служб  для  сім’ї,  дітей  та  молоді Дорожанська Н.О.

Основна мета заходу -  розглянути особову справу прийомної сім’ї та опрацювати  оцінку потреб  прийомної дитини, плану соціального супроводження.

По завершенню заходу обговорили проблемні питання, що виникли під час опрацювання документації,  а також учасники заходу обмінялись досвідом.