Ми вимагаємо миру від Росії та просимо допомоги у світу - Президент

Ми вимагаємо миру від Росії та просимо допомоги у світу — Президент в інтерв’ю CNBC


«Ми вимагаємо миру від Росії та просимо допомоги у світу», — заявив Президент України в інтерв’ю американському телеканалу CNBC у Давосі, де він бере участь у роботі Всесвітнього економічного форуму.

Глава держави також повідомив про те, що має розпочатися зустріч міністрів закордонних справ у «нормандському форматі».

Петро Порошенко наголосив на необхідності перекриття україно-російського кордону і негайного виведення російських військових з української території. «Наступним кроком має бути політичний діалог. Тому, що існує лише один політичний шлях в демократичній країні досягнути стабілізації ситуації — це законні, вільні та чесні місцеві вибори на основі українського законодавства», — наголосив Президент України.

Глава держави акцентував на тому, що зараз для усього світу важливо продемонструвати єдність та солідарність з Україною. «Це війна не лише за український суверенітет та територіальну цілісність — війна за свободу, демократію на усьому європейському континенті. Сьогодні це питання глобальної безпеки», — зауважив він.

Говорячи про відновлення української економіки на фоні війни на Сході України, Петро Порошенко заявив: «Ми абсолютно впевнені, що досягнемо прогресу в економічних реформах, створимо абсолютно новий інвестиційний клімат, незалежний суд, продемонструємо значний прогрес у боротьбі з корупцією. Україна — унікальна держава для інвестицій, я в цьому впевнений. Єдина перепона для нашого успіху — це війна, і саме тому ми повинні зупинити її».

Президент наголосив також на важливості активізації співпраці з МВФ та з іншими партнерами, що сприятиме проведенню реформ в Україні.

 

 

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА