Мій рідний край на сторінках видань
02.03.17

До 85 –річниці від дня утворення Вінницької області (27 лютого 1932р.) в бібліотеці представлена розгорнута викладка літератури «Серпанками легенькими, казками та легендами повитий весь Подільский  край».Бібліографічний  огляд  «Вінниччина: від минулого до майбутнього», підговлений  Наталкою Печарською, завідуючою районною  дитячою  бібліотекою  проінформував  про зміни в адміністративно-територіальному поділу Вінницької області, її політичне, соціальне, економічне та культурне становище від найдавніших часів до сьогодення.    Ольга  Картоєва,  бібліотекар  дитячої бібліотеки,  організувала  конкурс  малюнків  «Веселкові  обереги  Вінниччини»,  призерами  стали  Паламарчук  Катя, Петровська Софія, Шевцова  Іра, Олянецька  Вероніка, Галабурда Віталіна, Овчар  Оксана, Кориченський  Олег, Галятовський  Станіслав,  Олянецька  Ліля, Хоп’яна  Тамара.

В  рамках  краєзнавчого  тижня, присвяченого 85-річчю з дня створення Вінницької області, Колійчук  Валентина, бібліограф-краєзнавець  ЦРБ, презентувала   краєзнавчу   хвилинку «Мій край, де маю щастя жити».