Міжнародна науково-практична конференція по розвитку с/г

20 червня 2013 року на базі АФ «Ольгопіль» с. Ольгопіль (директор П. Каленич) відбулась Міжнародна Науково-практична конференція на тему : «Основні засади стабільного виробництва продукції рослинництва в умовах 2013р. та роль нових сортів зернових культур у збільшенні виробництва зерна». Офіційна частина масштабного заходу відбулась в приміщенні сільського будинку культури. Відкрив засідання заступник голови облдержадміністрації В. Поліщук, який представив членів президії та учасників конференції. Це, зокрема, академік, директор Інституту фермерського господарства НАНУ В. Моргун, заступник директора Департаменту землеробства, начальник відділу зернових та технологічних культур Л. Сухомлин, керівництво Чечельницького району у складі голови райдержадміністрації М. Качинського та голови районної ради С. Шепітка, начальник управління АПК райдержадміністрації В.Котенко, Герой Соціалістичної Праці І. Щербатий, директор ОФ «Ольгопіль» П. Каленич, представники делегації Республіки Молдова, обласні, місцеві ЗМІ, широке коло громадськості. Заступником голови облдержадміністрації В. Поліщуком було поінформовано  щодо реального стану справ з  посіву зернових культур у Вінницькій області. Інші почесні гості  конференції також доповіли  щодо даної тематики заходу, зокрема, за використанням слайдів.
         Представники делегацій мали нагоду ознайомитися із розвитком одного із передових сільськогосподарських підприємств району, новітніми технологіями, які використовуються для оптимізації роботи підприємства. При об’їзді полів агроформування «Ольгопіль» була надана схвальна оцінка не лише посівам зернових, а й тій масштабній роботі, яка проводиться по забезпеченню та покращенню умов праці сільгоспвиробників у АФ «Ольгопіль». В рамках конференції відбувся обмін досвідом між представниками делегацій з метою  підвищення показників урожайності нових сортів зернових культур в с/г підприємствах району, стабільного виробництва продукції рослинництва в умовах 2013року.