Молодь єднає Форум
21.06.17

З 16 по 19 червня в урочищі «Вишенька» національним природним парком «Кармелюкове Поділля» було проведено VІ Міжнародний молодіжний форум «Південне Поділля – перлина України», приурочений Дню навколишнього природного середовища.

Почесними гостями заходу були: Андрій Магера – начальник управління Департаменту екології та природних ресурсів  Вінницької  ОДА, Анна Прідун – головний спеціаліст відділу координації наукових досліджень еколого-освітньої та рекреаційної діяльності і Дар’я Чмишенко – головний спеціаліст відділу формування і розвитку екомережі та територій природо-заповідного фонду Департаменту екомережі та природо-заповідного фонду Мін природи, Михайло Каменюк – голова Вінницької організації національної спілки письменників України, заслужений працівник культури України, Олександр Клименко - відомий український композитор, співак, Андрій Кавунець - директор  Міжнародної громадської  організації «Регіональний центр транскордонного співробітництва  у Єврорегіоні «Дністер», Віталій Савчук – перший заступник голови райдержадміністрації, Світлана Палісіка – селищний голова, представники органів місцевого самоврядування, відділів освіти, культури РДА.

У Форумі взяли участь такі команди: «Екополіс» смт.Чечельник, «Сокіл» с.Стратіївка, «Бджоли»  смт.Крижопіль, «Екосіті» с.Флорино, «Богданові нащадки» с.Богданівка, Тульчинського району, «Громадяни світу» с.Цибулівка, Тростянецького району, «Молд Еко» м.Шалданешти, Республіка Молдова, «Ековектор» військового ліцею м.Тульчин та команда  волонтерів.

З вітальним словом виступили директор НПП «Кармелюкове  Поділля» Олександр Романчук,  Анна Прідун, Андрій Магера, Віталій Савчук та Світлана Палісіка.

Програма  Форуму передбачала:  представлення команд,  квести  «Знайомство» та «Природничий», спортивні  та  туристичні змагання, інтелектуальні ігри, круглий стіл «Створення екологічного паспорту громади».

Не зважаючи на дощову погоду, всі  три дні  у  таборі  панувала  тепла, дружня атмосфера,   кожна команда продемонструвала своє неповторне обличчя. У підсумку кожен учасник Форуму отримав  заряд невичерпної позитивної енергії та оптимізму.