Моя сім'я – моя гордість
14.05.18

За  сприянням  голови  Вінницької облдержадміністрації та  департаментом  соціальної  та  молодіжної  політики  11 травня  у сімейному  парку  активного  відпочинку  "Дитяча  планета" м. Вінниця  було проведено  свято "Моя  сім"я – моя гордість" з нагоди відзначення Міжнародного дня сім'ї.

Поїздка  організована  управлінням  праці та  соціального  захисту  населення  райдержадміністрації та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На святі  побували  діти нашого  району  учасників АТО, малозабезпечених та багатодітних сімей. Малеча отримала масу  задоволення та  позитивних  емоцій. Адже проведення свята в такому форматі дозволяє не тільки виховувати у його учасників відповідальне ставлення до сім'ї, а й популяризувати здоровий спосіб життя та активний сімейний відпочинок. А по завершенню свята діти отримали солодкі подарунки від Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.