Можна розпочинати роботу агропромислового ринка
15.05.20

29 квітня на засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення про врегулювання питання роботи агропродовольчих ринків в Україні в умовах карантину. Контроль за дотриманням продовольчим ринком протиепідемічних вимог покладено на представників Держспоживслужби. Обов’язковим є  присутність на кожному ринку не менше двох інспекторів, які мають щоденно проводити позапланові перевірки.

«Чечельницьке РайСТ, у підпорядкуванні якого знаходиться ринок, виконало протиепідемічні вимоги. Агропромисловий ринок може працювати уже завтра, 15 травня, виконуючи умови карантину.  Вони зареєструвались належним чином та усунули інші дрібні недоліки. На ринку можна реалізовувати овочі, фрукти, запаковану продукцію», - про це поінформувала після обстеження ринку начальник  Бершадського міжрайонного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Наталія Губко.