На часі - вирішення питання заборгованості із виплати заробітної плати
07.09.16

07 вересня 2016 р. в малому залі адмінбудинку відбулась нарада по питанню заборгованості із виплати заробітної плати  працівникам, які отримують її  з Держбюджету,  під керівництвом голови райдержадміністрації С. Пустового, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В. Савчука, керівника апарату райдержадміністрації О. Тимофієвої, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та, відповідно,  головних бухгалтерів.
Кожен із присутніх мав нагоду прозвітувати щодо стану справ із фінансовими виплатами підпорядкованих їм підрозділів та висловити своє бачення непростої ситуації, яка склалась в державі по заробітній платі.
Голова райдержадміністрації  С. Пустовий висловив сподівання, що вищестоящі органи влади приймуть відповідні дії, завдяки яким ситуація із простроченою заборгованістю в районах області і в Чечельницькому районі в тому числі, найближчим часом стабілізується. А поки що, Сергій Михайлович доручив присутнім керівникам  до кінця робочого дня спільно з головними бухгалтерами розробити комплекс заходів по зменшенню заборгованості із заробітної плати на місцях.