На черговому засіданні обласної земельної комісії розглянуто питання

На черговому засіданні обласної земельної комісії розглянуто питання надання земельних ділянок 56 учасникам антитерористичної операції

Засідання № 46 обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам відбулось вчора, 6жовтня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка.

На засідання комісії надано 14 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З них: 9проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 5 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 2, про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – 1, про продаж земельної ділянки – 1, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) - 2, про надання згоди на поділ земельної ділянки – 1, про надання земельних ділянок в постійне користування – 2, про укладання договорів оренди земель водного фонду - 5.

Розглянуто питання надання земельних ділянок 56 учасникам антитерористичної операції для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва.

Крім того, на обговорення комісії винесено 4 питання Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 13 проектів розпоряджень облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам. 1 проект розпорядження голови облдержадміністрації вирішено розглянути після додаткового вивчення.

Комісією розглянуто винесені на обговорення питання та внесено пропозиції щодо вжиття відповідних заходів для їх вирішення. 
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА