На цій землі ви народились, цю землю оспівали ви...
24.11.16

Чечельниччина— перлина подільського краю. Цей край неначе створений для поетів, митців, майстрів і любителів прекрасного, бо він сам як пісня, як легенда. Саме 73 роки тому назад, Всевишній подарував нам свого сина — Павла  Афанасійовича  Чернієвського – поета-краєзнавця, який  більше десятка років оспівує  красу рідного  краю.
   У нашого патріарха  краєзнавчої поезії  на часі  презентація  четвертої  збірки.  Читачі  зібралися привітати і віддати належну шану  славному сину Чечельниччини.     Інтелігенція району  запросила   Павло Афанасійовича   на  зустріч  в  бібліотечну світлицю  клуба «СЛОВО» Чечельницької  центральної районної бібліотеки, яка  проводилася в малому залі адмінбудинку..
   Зібралися як   земляки, поціновувачі, найкращі друзі, колеги по перу,  читачі, родичі,  любителі поезії,  молодь та  школярі.
  Павло Афанасійовичрозказав про те, якзародилася ідея написання книги проземляків,  які  описані в  книзі «Між двома берегами».
Колеги по перу – друзі, помічники, порадники, рецензори, критики –   творча  інтелігенція  району – помічники поета,  його  натхнення  - привітали поета на  честь  виходу  збірки.
  Беседа Ольга Віталіївна, заступник голови райдержадміністрації  привітала  поета і побажала  найвищих злетів  творчості.
 Колосов Микола Олександрович, Поцілуйко Таїса Анатоліївна - організатор туристичної  діяльності ЦРБ, Демченко Віталій Володимироович – сільський голова с.Тартак, Задверняк Ірина – учениця Бондурівської школи  - подякували за можливість відчути прекрасне через прочитання поетичних стрічок про рідний край.
 Працівники відділу обслуговування організували книжкову виставку по творчому доробку автора «На цій землі він народився, цю землю оспівав».      Учні  школи № 1 – Дзиговська Надія, Кирилюк Анна, Грамушняк Мілена, Косаківська Альона  –  декламували вірші поета та  присвятили  поету пісню «ЛюбітьУкраїну».
З надією в серці сподіваємося ще зустрітись на  презентації  5  збірки поезій.