На контролі-додержання законодавства про працю
13.06.19

12.06.2019 року у приміщенні Чечельницької РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Савчука пройшли засідання районних робочих груп з питань:

1) забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат;

2) забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

У засіданні робочих груп взяли участь представники Чечельницької податкової інспекції, Бершадськогооб’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, управління праці та соціального захисту населення, управління Держпраці у Вінницькій області, управління агропромислового розвитку РДА, Чечельницької філії Вінницького ОЦЗ, фінансового управління РДА, управління праці та соціального захисту населення Чечельницької РДА та запрошених найбільших боржників зі сплати ЄСВ від підприємств, організацій та ФОП.

Голова районних робочих груп акцентував увагу на активізації роботи усіх служб району з боржниками зі сплати ЄСВта прийняте комісійне рішення проводити щомісячний моніторинг боржників зі сплати ЄСВ та платежів до Пенсійного фонду за даними державної податкової інспекції. Також було наголошено на продовженні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед підприємств, організацій, ФОП району з питань дотримання законодавства про працю та зайнятості населення.