На нараді обговорювали питання фінансування для ремонту доріг району

11 серпня 2015 р. в приміщенні Чечельницького РБК відбулась нарада з питань спів фінансування ремонтних доріг на дорогах загального користування. В роботі наради взяли участь : Вакар Анатолій Миколайович – директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, Пасічник Сергій Васильович – заступник начальника, начальник відділу розвитку інфраструктури Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Беседа Ольга Віталіївна, заступник голови районної ради Гук Петро Іванович, головний спеціаліст відділу містобудування та інфраструктури райдержадміністрації Кучерявий Юрій Олексійович. Були також запрошені голови селищної, сільських рад району, ЗМІ.
В ході зібрання було проведено бесіду з присутніми головами територіальних громад про можливість залучення їх бюджетних коштів до ремонту доріг загального користування, що проходять через їх територію.