На нараді - про освіту, медицину, соціальний захист жителів району
12.06.19

У понеділок, 10 червня відбулася щотижнева нарада під головуванням першого заступник голови райдержадміністрації Віталія Савчука та голови районної ради Сергія П’яніщука. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, установ і організацій району. 

Звітуючи перед присутніми, начальник фінансового управління РДА Ніна Решетник зазначила: «На сьогодні до місцевих бюджетів надійшло власних коштів 8% від запланованого на місяць та 50%  державних субвенцій. Заборгованості на даний час немає». Начальник управління праці та соціального захисту громадян РДА Станіслав Мартинюк наголосив, що субсидії надходять вчасно. Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук наголосив, що бюджетна децентралізація дала можливість наповнити місцеві бюджети, однак використовувати ці кошти слід раціонально.

Начальник відділу освіти РДА Галина Деменчук доповіла про проведені тендерні роботи у ввіреній їй галузі. «Лише завдяки проведенню тендеру по закупівлі дидактичного матеріалу ми знизили його вартість у двічі», - зазначила Галина Ваилівна.

Головні лікарі медичної галузі району Віктор Коваль та Сергій Могила доповіли про стан справ у медицині. «ФОП Котлінський уже приступив до отоварювання електронних рецептів ліками. Поки що це – єдина аптека в районі, яка працює за програмою «Доступні ліки»», - акцентував Віктор Коваль.

Голова районної ради Сергій П’яніщук нагадав присутнім, що 21 червня відбудеться сесія районної ради і запросив керівників установ та організацій району взяти участь.

За результатами наради були дані конкретні доручення та вказано на недоліки в роботі.