На рахунки Міністерства оборони України в рамках акції "Підтримай

 

На рахунки Міністерства оборони України в рамках акції «Підтримай Українську армію» надійшло 147,055 мільйона гривень
 
Станом на 4 вересня в рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 147,055 мільйона гривень.
 
З цієї суми 136,39 мільйона гривень — грошові перекази на матеріально-технічне, решта — на медичне забезпечення Збройних Сил України.
 
За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку Української армії перераховано 35,495 мільйонагривень (усі — на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).
 
Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 151,1 тисячі доларів США, 66,4 тисячі євро, 5 тисяч чеських крон, 450 канадських доларів та 140 швейцарських франків. Всього продано іноземної валюти в гривневому еквіваленті 2 858,5 тисячі гривень.
 
Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції «Підтримай Українську армію», та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА