На реалізацію програм пільгового кредитування населення з енергозбереження

 

На реалізацію програм пільгового кредитування населення з енергозбереження у 2015 році передбачається спрямувати 343,5 млн. грн.

Таку інформацію оприлюднив під час щотижневої  наради у голови ОДА директор департаменту житлово-комунального господарства  та інфраструктури облдержадміністрації Анатолій Вакар.

Він зауважив, що  в обласному бюджеті на 2015 рік передбачені кошти на погашення кредиторської заборгованості по роботах з переведення котелень у 2014 році на суму близько 4 мільйонів гривень, на заходи з енергозбереження передбачено 5 мільйонів гривень.

В зв'язку із змінами у бюджетному та податковому законодавстві, у поточному році значно зміцнені районні, сільські, селищні та міські бюджети. Департаментом проведено моніторинг щодо джерел фінансування об’єктів бюджетних закладів, опалювальні системи яких пропонується у 2015 році перевести на альтернативні види палива.

 Планується використовувати наступні джерела фінансування:

-  кошти місцевих бюджетів – 28,3 мільйонів гривень,

-  інші джерела фінансування – 71,8 мільйонів гривень,

- відсутні джерела фінансування – 19,3 мільйонів гривень.

В бюджетній сфері, найбільшим споживачем природного газу в області є населення – понад 60% .

 

На реалізацію програм пільгового кредитування населення з енергозбереження у 2015 році передбачається спрямувати 343,5 млн. грн. державних інвестицій. У 2015 році Державним Агентством з енергоефективності та енергозбереження України заплановано розширення переліку заходів, на які надаватиметься державна підтримка населенню.