"На щастя, на здоров'я, на Новий рік! "
15.01.20

За давньою українською традицією посівати починають зранку 14 січня на Старий Новий рік і ходять до пізнього вечора.14 січня, на святого Василя, до Чечельницької районної ради  завітали посівальники з Чечельницького садочка «Веселка». Посівали лише хлопчики, оскільки у наших предків існувало повір'я, що першим на Новий рік мав зайти в хату чоловік, Вважалося, що тоді у господарів буде щастя і достаток, причім спочатку йшли до родичів та хресних, а потім до всіх інших. Це мало принести вдачу господарю14 січня.Сіяли будь-яким зерном або горохом, за що господарі мали дати гроші. Зерно,яким засівали хати, викидати заборонялося :його треба було зібрати та зберігати.Тож, не зраджуючи традиціїї, завітали маленькі посівальники і  до нас.
У гурті з маленькими козаками ходили їх помічниці - вихователі. Усі разом вони співали пісні та прославляли господарів.
Колектив районної ради щиро дякує вам, і надіється, що бажане здійсниться.